آسانسور تهران

آسانسور تهران

خدمات اطلس نیرو

نصب و راه اندازی آسانسور

نصب آسانسور را متناسب با استاندارهای روز جهانی ارائه می کنیم. واحد پشتیبانی اطلس نیرو پس از راه اندازی آسانسور و تحویل موقت تا اخذ گواهی همراه شماست

مشاوره طراحی ومحاسبه

مشاوره ، محاسبات و ارائه انواع نقشه آسانسور و پله برقی مجری و طراح انواع آسانسور بدون موتورخانه و خاص

نصب و راه اندازی پله‌ برقی

اطلس نیرو طراحی ، واردات ، فروش ، نصب و راه اندازی ، سرویس و نگهداری انواع پله برقی را در سراسر کشور...

سرویس و نگهداری آسانسور و پله برقی

اطلس نیرو ارائه دهنده خدمات راه اندازی ، سرویس و نگهداری و استاندارد آسانسور بالابر و پله برقی به همراه تامین قطعات

صندلی بالابر پله ای

نصب و راه اندازی انواع صندلی بالابر پله ای ساخت ایران برای بیماران و سالمندان ..

بازسازی آسانسور

بازسازی آسانسور انقدر با اهمیت می باشد از نگاه ما، که در شرکت اطلس نیرو اخیرا بخشی راه اندازی نموده ایم که اصلی ترین وظیفه آن بخش بازسازی آسانسور ..

نمونه پروژهای اطلس نیرو

نمونه پروژهای اطلس نیرو

Hey!

درباره اطلس نیرو

آسانسور تهران

در کلا‌ن‌شهری چون تهران با ساختمان‌های بلند و برج‌های تجاری و مسکونی، استفاده از آسانسور یک امر اجتناب‌ناپذیر است. برای پیدا کردن یک آسانسور خوب در تهران باید به استاندارهای فنی و تجربیات شرکت‌های نصب توجه ویژه‌ای داشته باشید. شرکت ما یکی از قدیمی‌های این کار در شهر تهران است. در ادامه به مهم‌ترین ویژگی‌های کار خود اشاره خواهیم کرد.

آسانسورتهران

اقدامات قبل خرید آسانسور در تهران

توصیه ما این است که قبل از خرید، کمی با انواع آسانسور و امکانات آن آشنا شوید. بسته به این‌که در چه خانه‌ای زندگی می‌کنید مدل انتخابی شما متفاوت خواهد بود. بسیاری از خانه‌های تهران آپارتمان‌های 4 تا 10 طبقه هستند. برای چنین خانه‌هایی اغلب مدل‌های کابلی بسته به ظرفیت و حجم تردد ساکنین پیشنهاد می‌شود.

اگر قصد صرفه‌جویی در خرید را دارید، توصیه ما کاهش توقعات درباره مسائل ظاهری نظیر کابین و درب آسانسور است. اگر در خصوص انتخاب موتور، هزینه‌ی نصب یا تابلو کنترل، قصد صرفه‌جویی داشته باشید ممکن است با خطر کیفیت پایین و سایر مشکلات مواجه شوید.

بهترین شرکت‌های آسانسور تهران دارای گواهینامه‌های کیفی و فنی برای انجام صحیح هستند. مجموعه ما توانسته با اجرای ده‌ها پروژه موفق رضایت مشتریان مختلف با نیازهای مختلف را به دست آورد. انواع ساختمان‌های تجاری، اداری و مسکونی در تهران برای نصب، به روزرسانی و عیب‌یابی آسانسورهای خود به ما اعتماد کرده‌اند.

بعد از انتخاب موارد نوبت به کارشناسی محل برای نصب می‌رسد. اصولا مشتریان ما به دو دسته پیمانکاران و مشتریان نهایی دسته‌بندی می‌شوند. با توجه به اجباری بودن استفاده از آسانسور حین ساخت آپارتمان در تهران، پیمانکاران به روال‌های نصب و راه‌اندازی آشنایی دارند.

کارشناسی شامل بررسی نقطه‌ای است که آسانسور آن‌جا نصب می‌شود. این می‌تواند فضایی در راه‌پله باشد. اگر چنین فضایی نباشد، می‌توان از اتاق خواب یا تراس‌ها استفاده کرد. بسته به شرایط امکان دارد نیاز به تخریب و بازسازی بخش‌هایی از ساختمان وجود داشته باشد. انتخاب یک مکان که کمترین هزینه‌ی اضافی را روی دست شما بگذارد از وظایف یک مجموعه متعهد است.

نصب و راه اندازی چقدر زمان می‌برد؟

پروژه نصب آسانسور پیچیدگی زیادی ندارد اما کار ساده‌ای هم محسوب نمی‌شود. به غیر از برخی کارهای اضافی که در مراحل قبلی توضیح داده شد، یک سری اقدامات کلی دیگر نیز برای همه ساختمان‌ها انجام می‌شود. این مراحل به شرح زیر است:

1- حفر چاله آسانسور

در زیر هر سیستم آسانسور کابلی باید یک چاله حفر شود. این چاله در زیر اولین ایستگاه در طبقه همکف ایجاد می‌شود.

2- ریل‌گذاری

ریل‌های یک سری قطعات فلزی نبشی هستند که چهارطرف کانال آسانسور را احاطه می‌کنند. این عملیات شامل یک سلسله کارهای جوش‌کاری است که بین یک تا دو روز زمان می‌برد.

3- راه‌اندازی اتاقک آسانسور

موتور و سایر تجهیزات برقی در این اتاق قرار می‌گیرد. در برخی مدل‌ها نیازی به اتاقک نیست اما عموما باید وجود داشته باشد.

4- نصب کابین و کابل‌کشی

بعد از آماده‌شدن زیرساخت‌ها، مرحله سوارکردن قطعات اصلی مثل کابین، کابل بوکسل، وزنه‌های تعادل، تنظیم سیستم برقی و کنترلی و… است. به طور کلی در حالت پیچیده کل این عملیات 7 روز کاری زمان خواهد برد.

در حال ارسال
نقد‌ و بررسی کاربر
5 (2 رای)
Q